לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

רשלנות רפואית – משפט החזה

חזה וזהו זה. כך בשלוש מילים בסך הכל, ניתן להגדיר את אותן הבחורות המייחסות משמעות כה רבה לגודלו של החזה שלהן.

רשלנות רפואית – משפט החזה

מי שעדיין מייחס חשיבות רבה יותר לעומקה של המילה ולא נכנע אף למידות החזה הגדולות, יכול להשתמש במילה הקצרה “חזהו”. מילה אחת, ארבע אותיות, המביעה אף היא את ריקנותן של אותן המלאות.

אל תעבדו עלי. הגדלת חזה לא מגדילה את הביטחון העצמי. היא בסך הכל מגדילה את הנפח של אותה רקמה שומנית, שעבור נשים וגברים מהעולם, הפכה להיות אם כל השאיפות. צר לי על אלו שבחרו להיכנע לאותה סיסמא נבובה. אותן אלה שמחייסות לחזה משמעות פסיכולוגית, כמעט שמיימית, וביד חזקה וחזה נטוי, מצהירות: “הגדלת החזה הצילה לי את הביטחון העצמי”.

“הן טמנו בחזה פרבלום וכמה רימונים לשעת אש. אך כיום מחשופים יש כאלה, שבקושי נכנס מה שיש” שר יהורם גאון על הבחורות ההן שנעלמו מדפי ההיסטוריה. התנבא ולא ידע, כי בבוא היום תתגשם נבואתו. אומנם לרימונים כבר איננו זקוקים עוד, אך המחשופים ממשיכים לנהל את אותו הקרב נגד החזה המסרב כמעט להידחק אל קירבם.

רשלנות רפואית או עוצמה נשית

ניתוחי חזה הפכו בשנים האחרונות לאופנה תדירה, אצל נשים רבות בישראל. צעירות כבוגרות, נוהרות אל המרפאות הפלסטיות, בבקשה להוסיף אי אלו שקיות ומשקולות על חזיהן, במגמה לשפר את מראהן החיצוני.

נודה על האמת, מרבית ידידי המין הנשי, אינן רואים בכך כל פסול וכך גם הנשים עצמן. מי מאיתנו לא רוצה להיות במחיצתן של אותן כוכבות טלויזיה שופעות חזה מרשים ומעודן. איזו אישה לא היתה חפצה במבטי הגברים, מי מאיתנו לא היה מוכן לשלם את מחיר דקות התהילה על אף משקלו הרב.

במרבית המרפאות הפלסטיות ברחבי העולם, מהווים ניתוחי חזה את עיקר ההכנסה הכספית. אולם בחינת ניתוחים אלו, לאור ההגדרות הקובעות רשלנות רפואית מה היא, מגלה כי במקרים לא מעטים מבוצעים הניתוחים הללו, ללא כל בחינה רפואית מעמיקה, התעלמות מנזקים רפואיים מידיים ועתידיים, לרוב בלתי הפיכים והתעלמות מהמניעים העיקריים שהביאו את המנותחת להחלטה על הגדלה החזה.

רשלנות רפואית – בין חזה למציאות

לרוב הגדלת חזה באה על רקע תיסכול וחוסר השלמה עם צורתו החיצונית. התיסכול הזה נובע לרוב מהשוואה בלתי מוצדקת לחזיהן של כוכבות טלויזיה ודוגמניות. לעיתים טיפול פסיכולוגי, שמטרתו לסייע לנערה או לאישה להשלים עם גופה, יכול למנוע הגדלת חזה שיש בה סיכון רפואי לא מבוטל, הכרוך גם בהוצאה כספית גדולה.

רופאים המתעלמים מהסיבות המביאות נשים צעירות לשערי המרפאה, נוהגים כלפיהן רשלנות רפואית, פיזית ונפשית, שכן הם רק מספקים תאוות יצרים רגעית, שתשוב ותכה במנותחות גם באיברים אחרים, ביום בו הן ירגישו כי אינן שבעות רצון גם מצורתם הם.

ניתוחים רבים, מבוצעים תוך התעלמות מהשפעת החזה המוגדל, על שאר איברי גופה של האישה וכך בשל אותה רשלנות רפואית פושעת, נוצרים מצבים בהם משקל החזה של האישה, מקשה על חוליות הצוואר והגב ועלול לגרום כתוצאה מאותה הגדלת חזה, שהיתה מיועדת להעצמה נפשית ופיזית, לבעיות פיזיות חמורות.

“יש חזה יש ביטחון עצמי”, זוהי סיסמתם של אלו המנסים להצדיק את כאוס החושים הפלסטי. חזה גדול הוא נדבך נוסף בבועת הפלסטיק שיצרנו במו ידינו.

בועה מנופחת, שתתפוצץ בסילון אדיר שישטוף הכל ויגלה כשישקוט הזרם, כי מאותן “הבחורות ההן” בשירו של גאון, לבושות הסרפן והחמושות בטוריה נותרה רק גבעת סיליקון משמימה.

מחפש עורך דין? צריך ייעוץ משפטי? פנה אלינו: מוקד עורכי הדין המוביל והמקצועי בישראל מאז 2006.

צוות של עורכי דין מובילים בתחומם במגוון רחב של התמחויות משפטיות. ליצירת קשר חייג: 077-9974772

פנייה לייעוץ אישיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: מפתח.אין בדברים שנכתבו כדי להוות המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן לא מתיימר להיות מדויק ו’/או מקיף ו/או עדכני, וכל מי שמסתמך על המידע עושה זאת באחריותו המלאה ועל דעת עצמו בלבד.

פנייה לייעוץ אישי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: רכב.
פרטי יצירת קשר:

יגיע כפיים 2,

בית פיילוט

ת”א 6777886

טלפון: 077-9974772


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף